KONST / Litografier / Färglitografi 13989285
nr 1398 9285
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 12/350. Motivet: 32x40, yttermått inklusive ram: 48x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 maj 2021
kl 18:11:41
24/5 18:06:41
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg